Dzień małych przedsiębiorstw

Międzynarodowy Dzień Mikro-, Małych i Średnich Przedsiębiorstw


27 czerwca to Międzynarodowy Dzień Mikro-, Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jest to święto dla wielu naszych klientów.

W związku z tym składamy serdeczne życzenia wszystkim małym, średnim i mikro-przedsiębiorcom, pomyślności w prowadzeniu swoich działalności.

Międzynarodowy Dzień Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw został ustanowiony, żeby podkreślić ich znaczenie w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju, zwłaszcza w promowaniu innowacji, kreatywności i godziwej pracy. Obchody tego święta mają na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat wkładu MMŚP w zrównoważony rozwój oraz promowanie formalizacji, uczestnictwa i wzrostu tych przedsiębiorstw na rynkach międzynarodowych, regionalnych i krajowych, w tym poprzez zapewnienie dostępu do budowania zdolności i usług finansowych.

Szukaj

Archiwa

Kategorie

Najnowsze

Tagi

facebook faktury elektroniczne fanpage IFT IMIR KSEF limity majówka nadpłata nasze biuro nowy adres PIT Podatki podsumowanie płaca minimalna rozliczenie roczne ryczałt składki sprawozdanie wypłaty zamknięte zdrowotne ZUS