O nas

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym w Częstochowie. Zajmujemy się zarówno księgowością jak również kadrami i płacami. Działamy już od 1993 roku na rynku i ciągle się rozwijamy. Niedawno zmieniliśmy naszą siedzibę na jeszcze bardziej atrakcyjną. Dzielnica Trzech Wieszczów oferuje naszym klientom dużo miejsc parkingowych w połączeniu z zielenią otoczenia.

Nasze biuro tworzy zespół osób posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe w dziedzinie rachunkowości, płac oraz systemu podatkowego. Poparte są dyplomami wyższych uczelni ekonomicznych oraz studiami podyplomowymi.

Nasze biuro
Biuro wewnątrz

Ciągłe zmieniające się zasady funkcjonowania systemu podatkowego, ubezpieczeń oraz pozostałych warunków prowadzenia działalności gospodarczej to trudna rzeczywistość właścicieli firm.

Aby móc dobrze poruszać się w uwarunkowaniach i zmianach przepisów oraz być też podporą dla naszych klientów, ciągle uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach dotyczących stosowania prawa podatkowego oraz zasad prowadzenia działalności gospodarczej.

Aby zapewnić sprawność działania i bezpieczeństwo danych aktualizujemy i rozwijamy programy księgowe i posiadany system informatyczny.

Niebagatelną rolę odgrywa też 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu biura rachunkowego.

Posiadamy kilka ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej. Do tej pory nie były one uruchamiane.

Nasze biuro cechuje więc profesjonalność i jakość świadczonych usług.

Możecie Państwo liczyć na nasze zaangażowanie oraz merytoryczne wsparcie.

Gabinet
Wsparcie

Pierwszy krok w biznesie

Pomagamy przy rozpoczynaniu działalności poprzez udzielanie bezpośrednich informacji i konsultacji.

Online

Biuro online

Jako nowoczesne biuro umożliwiamy naszym klientom wybrać, w jaki sposób dostarczą nam dokumenty. Oprócz wizyty w biurze mogą nam je przysłać internetowo.

Kwalifikacje

Kwalifikacje

Tworzymy zgrany, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje zespół. W zakres naszych usług wchodzą zarówno usługi księgowe jak i kadrowo-płacowe.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie OC

Posiadamy ubezpieczenie OC w szerokim zakresie, które zapewnia bezpieczeństwo zarówno nam jak i naszym klientom.

Biuro

Nasze Biuro mieści się w Częstochowie,
przy ulicy Krasińskiego 2 lok. 41.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.00.

Optima

Korzystamy z profesjonalnego oprogramowania firmy Comarch, należącego do czołowych rozwiązań w obsłudze księgowości w Polsce.

Ministerstwo

Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 1366/96 z 30-10-1996r.