Biuro rachunkowe T-K jest firmą rodzinną, którą prowadzę wraz mężem Dariuszem oraz z wykwalifikowaną kadrą pracowników.

Strona główna


Biuro rachunkowe T-K prowadzimy już od 1993 roku. Siedziba Biura rachunkowego znajduje się niezmiennie od rozpoczęcia funkcjonowania firmy w tym samym miejscu, w Częstochowie, przy ulicy Warszawskiej 177. Posiadam świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 1366/96 z 30-10-1996r. Ja jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach -1984 rok, ukończyłam również studia podyplomowe. Mąż jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu  – Wydział Prawa i Administracji – 1982r.

Księgowość przez nas prowadzona zapewnia oszczędności podatkowe klientom zgodnie z obowiązującymi przepisami o rachunkowości. Usługi podatkowe przez nas świadczone to spokój i bezpieczeństwo.


 

Pomimo zdobytej przez lata wiedzy i posiadanego doświadczenia ciągle rozwijamy swoje umiejętności w zakresie księgowości i podatków dla zapewnienia najwyższej jakości naszych usług i doskonalenia poziomu obsługi klientów.


Biuro rachunkowe T-K prowadzone jest w w zgodzie z najnowszymi trendami informatyki.

Biuro rachunkowe T-K posiada unowocześnianą na bieżąco sieć komputerową, zapewniającą sprawną obsługę klientów.
Wszystkie dokumenty wysyłane zostają elektronicznie do: Urzędów Skarbowych,  Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych .
Możliwy jest elektroniczny przekaz dokumentów od klienta do biura, a także wideokonferencje za pomocą Skype w przypadku niemożności skontaktowania się z Biurem T-K osobiście.
Istnieje też możliwość kontaktu przez tekstowego za pomocą Facebooka.
Korzystamy z oprogramowania firmy Comarch ERP, które zapewnia stabilną i bezawaryjną pracę biura.
Biuro rachunkowe T-K jest zabezpieczone wszechstronnym oprogramowaniem antywirusowym ESET ENDPOINT SECURITY Suite firmy ESET.
Ponadto pieczę nad sprawnym funkcjonowaniem sprzętu i oprogramowania stanowi profesjonalna firma, dbająca by nie pojawiały się jakiekolwiek błędy podczas pracy.

Biuro rachunkowe T-K znajdziesz na Facebooku  i Google+.

Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji na You Tube.

 


W trosce o komfort klientów, zapewniliśmy własny parking. Biuro rachunkowe zapewnia obsługę odbywającą się w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach, zapewniających wygodę, dobre samopoczucie i ergonomię osobom nas odwiedzającym.


Z Nowym Rokiem Biuro rachunkowe T-K wprowadza innowacyjną, bezpłatną usługę dla klientów.  Jest to bezpłatna strona internetowa Klienta, działająca w formie podstrony strony głównej biuro-tk.pl. Nasi klienci będą mogli – na życzenie skorzystać z tej oferty, a my przygotujemy bezpłatny projekt i umieścimy go, po zatwierdzeniu na stronie www.

Jest to szansa dla Państwa na pozyskanie nowych klientów i dalszy rozwój działalności Państwa firmy.