Biuro Rachunkowe TK jest firmą rodzinną, którą prowadzę wraz mężem Dariuszem oraz z wykwalifikowaną kadrą pracowników.

Strona główna


Biuro Rachunkowe TK prowadzimy już od 1993 roku. Siedziba Biura Rachunkowego znajduje się niezmiennie od rozpoczęcia funkcjonowania firmy w tym samym miejscu, w Częstochowie, przy ulicy Warszawskiej 177. 


Posiadam świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 1366/96 z 30-10-1996r. Ja jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, ukończyłam również studia podyplomowe. Mąż jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu  – Wydział Prawa i Administracji.


Księgowość przez nas prowadzona zapewnia oszczędności podatkowe klientom zgodnie z obowiązującymi przepisami o rachunkowości. Usługi podatkowe przez nas świadczone to spokój i bezpieczeństwo.


Pomimo zdobytej przez lata wiedzy i posiadanego doświadczenia ciągle rozwijamy swoje umiejętności w zakresie księgowości i podatków dla zapewnienia najwyższej jakości naszych usług i doskonalenia poziomu obsługi klientów.


Biuro Rachunkowe TK prowadzone jest w w zgodzie z najnowszymi trendami informatyki.

Biuro Rachunkowe TK posiada unowocześnianą na bieżąco sieć komputerową, zapewniającą sprawną obsługę klientów.

 
Wszystkie dokumenty wysyłane zostają elektronicznie do: Urzędów Skarbowych,  Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych .

 
Możliwy jest elektroniczny przekaz dokumentów od klienta do biura, a także wideokonferencje za pomocą Skype w przypadku niemożności skontaktowania się z Biurem TK osobiście.

 
Istnieje też możliwość kontaktu przez tekstowego za pomocą Facebooka.
Korzystamy z oprogramowania firmy Comarch ERP, które zapewnia stabilną i bezawaryjną pracę Biura.

 
Biuro Rachunkowe TK jest zabezpieczone wszechstronnym oprogramowaniem antywirusowym ESET ENDPOINT SECURITY Suite firmy ESET.
Ponadto pieczę nad sprawnym funkcjonowaniem sprzętu i oprogramowania stanowi profesjonalna firma, dbająca by nie pojawiały się jakiekolwiek błędy podczas pracy.

 Biuro Rachunkowe TK znajdziesz na Facebooku  i Google+.