Otwarcie i prowadzenie działalności gospodarczej

 


Osoby, które chcą otworzyć działalność gospodarczą i nie mają wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej w funkcjonowaniu jako przedsiębiorca, mogą skorzystać z naszej wiedzy.


W trakcie przygotowań do otwarcia działalności gospodarczej celowym jest pozyskanie podstawowej wiedzy w zakresie wyboru formy opodatkowania, przystąpienia do VAT-u, sposobu prowadzenia rozliczeń.


Biuro zapewni pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań, w tym również w zakresie zastosowania najlepszej formy opodatkowania.


Można oczywiście uczyć się wszystkiego praktycznie. Jednakże wiąże się to z prawdopodobieństwem i ryzykiem popełnienia błędów oraz mniej lub bardziej trafnych decyzji.


Pomagamy wypełnić wszystkie druki i zgłoszenia przy uruchomieniu działalności.


Początek działalności gospodarczej to zazwyczaj częstsze spotkania w Biurze Rachunkowym oraz telefony i e-maile.


Klienci wtedy właśnie najczęściej potrzebują informacji i wsparcia – jest to po prostu okres uczenia się podstaw prowadzenia działalności gospodarczej.


Zlecenie prowadzenia usług rachunkowych przez nasze biuro rachunkowe gwarantuje Państwu fachową i solidną obsługę przez wykwalifikowaną kadrę, poparte dodatkowo dwudziestokilkuletnim doświadczeniem.


Jednym ze zmieniających się warunków funkcjonowania podmiotów gospodarczych jest ciągła zmiana przepisów podatkowych, a także nieustannie zmieniające się interpretacje prawa podatkowego.


Jest rzeczą bardzo trudną ciągle śledzić zmiany prawa i dostosowywać swoje funkcjonowanie do nowej rzeczywistości.


Nasze biuro rachunkowe przekazuje na bieżąco wszelkie informacje o zmianach, które mają wpływ na sposób i formę prowadzenia działalności gospodarczej.