Oferta Biura Rachunkowego Częstochowa TK jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb i życzeń klientów.


Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno mniejszych jak i większych firm.


Oferta Biura skierowana jest do przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych, spółek handlowych, a także stowarzyszeń i fundacji.


W celu kompleksowego prowadzenia spraw finansowo-podatkowych naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług obejmujący prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz obsługę kadrowo-płacową.


Oferujemy również pomoc osobom planującym rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także nowym firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku.


Z uwagi na długoletnią obecność na rynku, posiadamy potrzebne doświadczenie w prowadzeniu działalności księgowo-doradczej. W związku z ciągłymi zmianami prawa podatkowego oraz jego interpretacji ciągle uzupełniamy swoją wiedzę uczestnicząc w kursach organizowanych w Stowarzyszeniu Księgowych oraz stale, na bieżąco korzystamy z internetowego serwisu GOFIN i innych dostępnych informatorów.


Biuro objęte jest ubezpieczeniem OC dającym bezpieczeństwo Klientom.

Do każdej kwestii podchodzimy indywidualnie, zachowując należytą staranność. Dzięki współpracy z naszym biurem rachunkowym, możecie Państwo skupić się na prowadzeniu firmy, a obsługę księgową pozostawić nam.


Otwarcie i prowadzenie działalności gospodarczej

Księga Handlowa

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów

Ewidencja ryczałtowa

Kadry i płace

Inne